Strona w przebudowie, zapraszamy niebawem...

Tworzenie stron WWW

Strona WWW – krok po kroku!

Prace nad nową stroną zaczynamy od gruntownego poznania potrzeb klientów. Dzięki temu każda z nich znajdzie odzwierciedlenie w projekcie i przyszłej stronie.

Branże rządzą się swoimi zasadami, dlatego nie mniejszą wagę przywiązujemy do poznania specyfiki rynku. Mając wszystkie informacje przystępujemy do stworzenia koncepcji strony – począwszy od funkcjonalności, layoutu, ergonomii po szatę graficzną. Gotowy projekt poddajemy ocenie klienta. Dokładnie analizujemy wszystkie sugestie, podpowiadamy kolejne rozwiązania i wypracowujemy ostateczną wizję przyszłej strony.

Czas realizacji serwisu zależny jest od jego indywidualnego charakteru. W między czasie naszym klientom proponujemy skorzystanie z oferty szkoleń. Dzięki nim obsługa przyszłej strony nie będzie miała dla Państwa żadnych tajemnic.

Największym atutem naszych projektów jest ich praktyczna skuteczność. Projektowanie to dla nas urzeczywistnianie celów biznesowych. Dzięki intuicyjnej nawigacji, prostej obsłudze, nowoczesnej stylistyce nasze strony podbijają rynki i należą do jednych z najlepszych w swoich branżach.