Strona w przebudowie, zapraszamy niebawem...

Usługi graficzne

Grafika z wyobraźnią!

Doświadczenie zaprzęgnij do poszukiwania rozwiązań skutecznych i jednocześnie estetycznych. Oto najkrótszy sposób w jaki można streścić nasze podejście do projektowania i tworzenia grafiki.

Efekt estetyczny zawsze ma swoje uzasadnienie biznesowe i wynika z założonych celów jakim ma służyć.

 

Szablony graficzne stron WWW

Świeży design!

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu szablonów graficznych do renomowanych systemów CMS przekłada się na zadowolenie naszych klientów, którzy cenią sobie indywidualne, oryginalne, zaskakujące rozwiązania. Tworzymy szablony graficzne między innymi do systemu:

 • Blogger
 • DotNetNuke
 • Drupal
 • Joomla
 • WordPress

B2B!

Firmom poszukującym godnego zaufania i profesjonalnego partnera biznesowego proponujemy współpracę na zasadzie podwykonawstwa. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość realizacji projektów bez konieczności tworzenia nowych działów, bądź zespołów projektowych.

Tworzenie logotypów

Marka z charakterem

Nim pierwsza kreska projektanta ujrzy światło dzienne dokonujemy gruntownej analizy branży klienta, preferowanych w niej konwencji oraz trendów. Każdy projekt wynika także z gruntownego poznania Państwa oczekiwań.

W czytelny, sugestywny sposób, za pomocą środków graficznych oddajemy charakter firmy. Nasze prace cechuje lekkość formy, harmonia oraz świadome używanie kolorystyki. Zawsze przedstawiamy przynajmniej dwa warianty logotypu. Twórczy proces wieńczy przekazanie klientowi plików przygotowanych do druku.

Projekty graficzne materiałów reklamowych

Estetyka, która sprzedaje

Reklama w profesjonalnie skrojonej szacie graficznej posiada większą skuteczność. Tworząc materiały reklamowe szczególny nacisk kładziemy na oryginalny i estetyczny projekt, który podkreśla główny przekaz. Każdy projekt – bez względu na jego złożoność – traktujemy bardzo indywidualnie. Zakres naszych możliwości obejmują między innymi:

 • gadżety reklamowe
 • katalogi, broszury, foldery
 • ulotki i plakaty
 • wizytówki.

Obsługa graficzna stron i serwisów internetowych

Pogotowie designerskie

Aktualizacja strony częstokroć wiąże się z koniecznością przygotowania nowej grafiki, ilustracji, zdjęć. W takich sytuacjach wsparcie profesjonalnego grafika, który będzie umiał wkomponować nowe elementy w szatę graficzną bywa nieocenione. Jeżeli zależy Państwu na uzyskaniu doskonałego efektu wsparcie naszych pracowników będzie nieocenione i zdecydowanie tańsze. Cenimy sobie długoterminową współpracę, dlatego zawsze naszym klientom proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Szablony aukcji Allegro

Nieszablonowy szablon!

Platforma aukcyjna Allegro oferuje swoim użytkownikom dostęp do milionów potencjalnych klientów, dlatego tak ważne jest zadbanie o profesjonalny wygląd prowadzonego za jej pomocą sklepu. Naszym klientom oferujemy zaprojektowanie szablonów funkcjonalnych oraz odznaczających się nowoczesną szatą graficzną. Kwestia wizerunku jest bowiem jedną z ważniejszych w skutecznej sprzedaży internetowej.

Spoty reklamowe na telebimy

30 sekund pełnego skupienia!

Technologia Flash pozwala na szybkie i bardzo atrakcyjne przygotowanie spotów reklamowych, które emitowane są na miejskich telebimach. Nasze niebanalne scenariusze, perfekcyjna realizacja oraz wyczucie nośnika sprawia, że jesteśmy w stanie skupić uwagę przechodniów. Zaskoczyć, rozbawić, zachwycić. Umiemy atrakcyjnie przekazać najważniejszą informację o Twoim produkcie!

Fotografia panoramiczna

Szeroki kąt widzenia!

Fotografia panoramiczna w szczególności sprawdza się przy promocji miast, regionów czy dużych obiektów. Rozległy obszar jaki jest widoczny na jednej fotografii pozwala oddać charakter miejsca, zaprezentować jego najważniejsze atuty. Efektowność tego rodzaju zdjęć idealnie sprawdza się w folderach reklamowych, na stronach internetowych czy wydrukach wielkoformatowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo wykonanie:

 • panoram płaskich oraz sferycznych w wysokiej rozdzielczości
 • zdjęć i panoram w technice HDR (High Dynamic Range)

Fotografia marketingowa

Jak Cię widzą...

Profesjonalna sesja zdjęciowa wymaga nie tylko świetnego fotografika, ale także zaplecza sprzętowo-organizacyjnego dzięki któremu efekt przejdzie wszelkie oczekiwania. Fotografia marketingowa dzięki swojej precyzji oraz walorom estetycznym pozwala pokazać produkty w nowym, świeżym i kuszącym świetle.

Z naszego doświadczenia chętnie korzystają właściciele stron internetowych, firmy pragnące stworzyć profesjonalne foldery reklamowe, galerie internetowe, sklepy internetowe przygotowujące kampanie reklamowe.

Fotografia produktowa (360 stopni)

Trzeci wymiar reklamy!

Fotografia produktowa 3D to realistyczna, efektowna prezentacja przedmiotów w trójwymiarze. Wygodny w użyciu interfejs pozwala na zobaczenie produktu z każdej strony tak jakbyśmy trzymali go w dłoniach. Co ważne możliwość uzyskiwania zbliżeń pozwala eksponować detale, które nawet przy naturalnym oglądzie nie byłyby możliwe do dostrzeżenia. Sposobność do tak wnikliwego zapoznania się z produktem sprzyja sprzedaży – a nie od dziś wiadomo, że klienci „kupują oczami".

Obróbka i retusz zdjęć

Cyfrowa postprodukcja!

Profesjonalny retusz fotografii pozwala na wydobycie najmocniejszych stron produktu. Podnosi atrakcyjność przedmiotu w oczach internauty i wprost przekłada się na większą sprzedaż. Naszą ofertę w szczególności adresujemy do sklepów internetowych, serwisów internetowych, firm posiadających na swoich stronach fotografie produktów oraz klientów indywidualnych.

Usługi graficzne

Grafika z wyobraźnią!

Doświadczenie zaprzęgnij do poszukiwania rozwiązań skutecznych i jednocześnie estetycznych. Oto najkrótszy sposób w jaki można streścić nasze podejście do projektowania i tworzenia grafiki.

 

baner-pocztabaner-seobaner-domeny

 

pomoc-zdalna-TV