Strona w przebudowie, zapraszamy niebawem...

O nas

Historia firmy

W kwietniu bieżącego roku zmieniliśmy nazwę firmy z Digit View na Grupa Netica. Renaming był wynikiem dynamicznego rozwoju firmy, poszerzania wachlarza świadczonych usług. Obecna nazwa – pojemniejsza i o wiele bardziej adekwatna do naszych możliwości – stała się dla nas wyznacznikiem naszych celów biznesowych. Stawiamy na rozwój oraz stałe poszerzanie

Kompleksowe usługi

Szeroki wachlarz możliwości oraz doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie naszym klientom zaproponować pakiet zintegrowanych, profesjonalnych usług. Naszym celem jest proponowanie rozwiązań tyleż skutecznych, co nowoczesnych. Sprawdzonych oraz cieszących się światową renomą. Naszym autentycznym wyróżnikiem jest poszukiwanie rozwiązań spełniających oczekiwania naszych klientów.

Grupa Netica

W skład grupy wchodzi szereg serwisów adresowanych do klientów o różnych potrzebach. W każdym z nich nasi wyspecjalizowani pracownicy dzięki bogatemu doświadczeniu mogą zaproponować najlepsze rozwiązania.

Wybrani klienci

Dotychczas mieliśmy przyjemność współpracować z firmami z bardzo różnych branż. Grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa, co stanowi dla nas powód do autentycznej dumy.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z firmami o mocnej pozycji rynkowej, które wyznaczały i wyznaczają ścieżki rozwoju marketingu internetowego. Korzystając z rozwiązań i doświadczeń między innymi Google Inc. i Onet.pl jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

baner-pocztabaner-seobaner-domeny

 

pomoc-zdalna-TV